Prijava na e-račune in direktne obremenitve

Na prejemanje e-računov podjetja Komunale Tržič se lahko prijavite neposredno v svoji spletni banki. Navodila za prijavo na e-račun v spletnih bankah se glede na posamezno banko nekoliko razlikujejo.

Za prijavo na prejemanje e-računov poleg vaših osebnih podatkov potrebujete še ID referenco izdajatelja, to je 13-mestna sklicna številka, ki je na vašem računu navedena v desnem zgornjem delu računa in na položnici.

Naročilo na e-račun je BREZPLAČNO. OBRAZEC ZA PRIJAVO

Če želite račun v pdf. obliki prejemati tudi na vaš elektronski naslov, potem ob prijavi vpišite še ta podatek.

Za prejemanje e-računov se lahko poleg zgoraj opisanega načina (spletne banke) prijavite tudi preko elektronske pošte ali navadne pošte. Ob tem navedite vse zgoraj zahtevane podatke.

Prednosti e-računa so še:

• e-račun prejmete od izdajatelja računa neposredno v aplikacijo e-banke,

• e-račun je namenjen tudi uporabnikom, ki svoje obveznosti poravnavate z direktno obremenitvijo,

• plačilni nalog se oblikuje samodejno iz e-računa, kar prihrani čas in zmanjša napake ročnega vnosa podatkov,

• elektronski arhiv je preglednejši in nadomešča klasično shranjevanje računov po mapah ali fasciklih,

• omogoča enostavno pregledovanje prejetih računov in njihovih statusov na enem mestu v spletni banki,

• e-račun je do okolja prijaznejši, saj z njim zmanjšujete tako porabo papirja, kot tudi uporabo tiskalnikov.

Za dodatne informacije se lahko obrnete na našo sodelavko Matejo Šerc (tel. št. 04 5971 304, e-naslov mateja.serc@komunala-trzic.si ali info@komunala-trzic.si).

Za direktne bremenitve pa se lahko prijavite preko obrazca Direktne bremenitve.